CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: none
sv: ingen

en: Default
sv: Förvald

en: History
sv: Historik

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: State
sv: Läge

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Change
sv: Ändra

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Transition
sv: Övergång

en: Workspace
sv: Arbetsyta

en: Apply
sv: Applicera

en: Execute
sv: Verkställ

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Asc
sv: Stigande

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.

en: This workflow applies to:
sv: Detta arbetsflöde gäller för:
