CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: none
ta: இல்லை

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: History
ta: வரலாறு

en: User
ta: பயனாளர்

en: Block
ta: கட்டம்
