CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: none
ta: இல்லை

en: Default
ta: இயல்பான

en: History
ta: வரலாறு

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Change
ta: மாற்றம்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
