CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: History
te: చరితం

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: State
te: రాష్ట్రం

en: Change
te: మార్చు

en: Apply
te: ఆపాదించు
