CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: History
ug: مەشغۇلات خاتىرىسى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Apply
ug: قوللىنىش
