CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: none
uk: немає

en: Default
uk: Базово

en: History
uk: Історія

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Change
uk: Змінити

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Transition
uk: Перехід

en: Workspace
uk: Робоча область

en: Apply
uk: Застосувати

en: Execute
uk: Виконати

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Previous state
uk: Попередній стан

en: Bundles
uk: Пакети

en: Asc
uk: Зрост

en: Briefly describe the changes you have made.
uk: Коротко опишіть внесені зміни.

en: Source entity ID
uk: ID вихідної сутності

en: This workflow applies to:
uk: Цей документообіг стосується:

en: There are no entity types.
uk: Типи сутностей відсутні
