Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Message
ur: پیغام

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: History
ur: ہسٹری

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
