CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
