CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Approve
eu: Onartu

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: none
eu: bat ere ez

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: State
eu: Egoera

en: Approved
eu: Onartuta

en: Change
eu: Aldatu

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Entity type
eu: Entitate mota
