CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
