CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Approve
mg: Ekena

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: User
mg: Mpampiasa
