CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Approve
tr: Onayla

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: none
tr: hiçbiri

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Published
tr: Yayında

en: State
tr: Durum

en: Approved
tr: Onaylı

en: Change
tr: Değiştir

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Transition
tr: Geçiş

en: Workspace
tr: Çalışma alanı

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundles
tr: Paketler

en: Draft
tr: Taslak

en: New draft
tr: Yeni taslak

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.

en: This workflow applies to:
tr: Bu iş akışı aşağıdakiler için geçerlidir:

en: There are no entity types.
tr: Varlık tipi yok.
