CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: none
ka: არცერთი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Change
ka: შეცვლა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
