CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: none
os: нæй
