CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Approve
sl: Odobri

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: none
sl: nič

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: N/A
sl: N/D

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo
