CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha7) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Approve
fr: Approuver

en: Content
fr: Contenu

en: none
fr: aucun(e)

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Published
fr: Publié

en: State
fr: État

en: Approved
fr: Approuvé

en: Change
fr: Modifier

en: Workflow
fr: Processus

en: Workspace
fr: Espace de travail

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier

en: Execute
fr: Exécuter

en: Entity type
fr: Type d'entité

en: Previous state
fr: État précédent

en: Bundles
fr: Types

en: Draft
fr: Brouillon

en: New draft
fr: Nouveau brouillon

en: Briefly describe the changes you have made.
fr: Décrire brièvement les modifications apportées.

en: Source entity ID
fr: Identifiant (ID) de l'entité source

en: This workflow applies to:
fr: Le processus s'applique à :

en: There are no entity types.
fr: Il n'y a aucun type d'entité.
