CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha8) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: none
sq: asnjë

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
