CPS Entity Workflow (2.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Closed
ug: يىپىش

en: Open
ug: ئىچىشى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Draft
ug: كوپىيە
