Entity Workflow (2.0.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Closed
ast: Zarráu

en: Log
ast: Rexistru

en: none
ast: nengún

en: Open
ast: Abrir

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: N/A
ast: N/D

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
