Entity Workflow (2.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: Log
bg: Регистър

en: none
bg: не

en: Open
bg: Отвори

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Published
bg: Публикувано

en: State
bg: Статус

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Execute
bg: Изпълни
