Entity Workflow (2.0.0-alpha9) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Closed
eo: Fermita

en: Log
eo: Loglibro

en: none
eo: neniu

en: Open
eo: Malfermu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Locked
eo: Ŝlosita

en: Entity type
eo: Speco de ento
