Entity Workflow (2.0.0-alpha9) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Closed
gl: Pechada

en: Log
gl: Rexistro

en: none
gl: ningún

en: Open
gl: Aberta

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: N/A
gl: N/D

en: State
gl: Estado

en: Approved
gl: Aprobado

en: Change
gl: Cambiar

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: Execute
gl: Executar

en: Locked
gl: Bloqueado

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Draft
gl: Borrador

en: Briefly describe the changes you have made.
gl: Describa brevemente os cambios que realizou.
