Entity Workflow (2.0.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Closed
ku: داخراوە

en: none
ku: هیچ

en: Open
ku: کراوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: N/A
ku: نییە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Locked
ku: کلیلدراوە
