Entity Workflow (2.0.0-alpha9) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Closed
mg: Mihidy

en: User
mg: Mpampiasa
