Entity Workflow (2.0.0-alpha9) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Closed
ml: അടച്ചു

en: Log
ml: ലോഗ്

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Open
ml: തുറക്കുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
