Entity Workflow (2.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Closed
bo: ཁ་བརྒྱབ་ཟིན

en: none
bo: མེད

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ
