Entity Workflow (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Log
pl: Dziennik

en: none
pl: brak

en: Open
pl: Otwarte

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Published
pl: Opublikowane

en: N/A
pl: niedostępne

en: State
pl: Stan

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Change
pl: Zmień

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Transition
pl: Przejście

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Previous state
pl: Poprzedni stan

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Draft
pl: Szkic

en: New draft
pl: Nowy szkic

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: This workflow applies to:
pl: Ten przepływ pracy dotyczy:

en: There are no entity types.
pl: Nie istnieją żadne typy encji
