Entity Workflow (2.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: State
sr: Статус

en: Locked
sr: Закључан

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Draft
sr: Предлог

en: New draft
sr: Нови предлог
