Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (24 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Closed
ar: مغلق

en: Log
ar: السجل

en: none
ar: لا شيء

en: Open
ar: مفتوح

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Published
ar: منشور

en: N/A
ar: غير موجود

en: State
ar: الحالة

en: Approved
ar: معتمد

en: Change
ar: تغيير

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Transition
ar: الترجمة

en: Workspace
ar: منطقة / مساحة  العمل

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Locked
ar: مقفل

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Draft
ar: مسودة
