Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Closed
hu: Lezárt

en: Log
hu: Napló

en: none
hu: nincs

en: Open
hu: Nyitott

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: N/A
hu: Nincs adat

en: State
hu: Állapot

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Change
hu: Változtat

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Transition
hu: Átmenet

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Locked
hu: Zárolt

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Previous state
hu: Előző állapot

en: Bundles
hu: Mezőkötegek

en: Draft
hu: Vázlat

en: New draft
hu: Új piszkozat

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: This workflow applies to:
hu: Ez a munkafolyamat vonatkozik erre:

en: There are no entity types.
hu: Nincsenek entitástípusok.
