Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: none
km: គ្មាន

en: Open
km: បើក

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: Locked
km: ជាប់​សោ
