Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Log
mn: Лог

en: none
mn: хоосон

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Locked
mn: Цоожлогдсон
