Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Closed
os: Æхгæд

en: none
os: нæй

en: Open
os: Конд у
