Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: User
ps: غړی

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Approved
ps: منل شوي

en: Change
ps: بدلون

en: Bundles
ps: بنډلونه
