Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (33 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Approve
ru: Утвердить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Closed
ru: Закрыто

en: Log
ru: Журнал

en: none
ru: нет

en: Open
ru: Открыть

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Published
ru: Опубликовано

en: N/A
ru: Н/Д

en: State
ru: Состояние

en: Approved
ru: Одобрено

en: Change
ru: Изменить

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Transition
ru: Переход

en: Workspace
ru: Рабочее пространство

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Execute
ru: Выполнить

en: Locked
ru: Заблокировано

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Previous state
ru: Предыдущее состояние

en: Bundles
ru: Наборы

en: Draft
ru: Черновик

en: New draft
ru: Новый черновик

en: Briefly describe the changes you have made.
ru: Кратко опишите внесённые вами изменения.

en: Source entity ID
ru: ID исходной сущности

en: This workflow applies to:
ru: Этот процесс применяется к:

en: There are no entity types.
ru: Нет типов сущностей.

en: Are you sure you want to apply this transition?
ru: Изменить состояние заказа?
