Entity Workflow (2.0.0-beta2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Log
si: ලොග එක

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
