Entity Workflow (2.0.0-beta3) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Approve
kk: Қабылдау

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Closed
kk: Жабық

en: Log
kk: Журнал

en: none
kk: көрсетілмеген

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау
