Entity Workflow (2.0.0-beta3) - en to sv translation catalogue (36 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Approve
sv: Godkänn

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Closed
sv: Stängd

en: Log
sv: Logg

en: none
sv: ingen

en: Open
sv: Öppen

en: States
sv: Lägen

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: N/A
sv: Inte tillgänglig

en: State
sv: Läge

en: Default state
sv: Förvalt läge

en: Approved
sv: Godkänd

en: Change
sv: Ändra

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Transition
sv: Övergång

en: Workspace
sv: Arbetsyta

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Execute
sv: Verkställ

en: Locked
sv: Låst

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundles
sv: Paket

en: Draft
sv: Utkast

en: Bundle ID
sv: Paket ID

en: Transitions
sv: Övergångar

en: New draft
sv: Nytt utkast

en: Entity types
sv: Entitetstyp

en: Briefly describe the changes you have made.
sv: Beskriv kortfattat de ändringar du har gjort.

en: This workflow applies to:
sv: Detta arbetsflöde gäller för:

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sv: Utkast

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sv: Publicerad

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sv: Publicera
