Entity Workflow (2.0.0-beta4) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Closed
ca: Tancat

en: Log
ca: Registre

en: none
ca: cap

en: Open
ca: Obert

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: N/A
ca: No aplica

en: State
ca: Estat

en: Default state
ca: Estat per defecte

en: Approved
ca: Aprovat

en: Change
ca: Canvia

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Transition
ca: Transició

en: Workspace
ca: Espai de treball

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Execute
ca: Executa

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Previous state
ca: Estat previ

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Draft
ca: Esborrany

en: Transitions
ca: Transicions

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: This workflow applies to:
ca: Aquest flux de treball aplica a:

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
