Entity Workflow (2.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Closed
jv: Ditutup

en: none
jv: ora ana

en: Open
jv: Dibuka

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Published
jv: Dipacak

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Locked
jv: Dikunci
