Entity Workflow (2.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको
