Entity Workflow (2.0.0-beta4) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ
