Entity Workflow (2.0.0-beta4) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Closed
fa: بسته شده

en: none
fa: هیچ

en: Open
fa: باز

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Published
fa: منتشر شده

en: N/A
fa: هیچ

en: State
fa: وضعیت

en: Default state
fa: وضعیت پیشفرض

en: Change
fa: تغییر

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Transition
fa: انتقال

en: Publish
fa: انتشار

en: Unpublish
fa: لغونشر

en: Locked
fa: قفل شده

en: Entity type
fa: نوع عنصر
