Entity Workflow (2.0.0-beta4) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Closed
ta: மூடப்பட்டது

en: Log
ta: பதிவு

en: none
ta: இல்லை

en: Open
ta: திற

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: N/A
ta: இல்

en: Approved
ta: அங்கீகரிக்கப்பட்ட

en: Change
ta: மாற்றம்

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: Locked
ta: பூட்டப்பட்டது

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
