Entity Workflow (2.0.0-beta5) - en to oc translation catalogue (25 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Closed
oc: Tampat

en: Log
oc: Jornal

en: none
oc: pas cap

en: Open
oc: Dobèrt

en: States
oc: Estats

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: State
oc: Estat

en: Approved
oc: Aprovat

en: Change
oc: Modificar

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Transition
oc: Transicion

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Execute
oc: Executar

en: Locked
oc: Verrolhat

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundles
oc: Paquets

en: Draft
oc: Borrolhon
