Entity Workflow (2.0.0-beta5) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Closed
am: የተዘጋ

en: none
am: ምንም

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Published
am: የታተመ

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: Locked
am: የተቆለፈ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት
