Entity Workflow (2.0.0-beta5) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Closed
gu: બંધ

en: Log
gu: નોંધણી

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Change
gu: ફેરફાર

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
