Entity Workflow (2.0.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: History
ne: इतिहास

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
