Entityblock (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Block title
nl: Bloktitel

en: Field types
nl: Veldtypes

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: View modes
nl: Weergavemodi
