Entityblock (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
